CUB Inwestycje

Firma „Centrum Usług Budowlanych” (CUB) została założona z końcem 2011 roku. Po wielu latach znajomości i współpracy, dwóch młodych przedsiębiorców (Grzegorz Górka i Łukasz Szymański) podjęło decyzję o stworzeniu firmy wnoszącej nową jakość usług na rynek budowlany w Polsce. Spółka powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zdobywane głównie w ramach wcześniejszych działalności zawodowych – Grzegorza Górki (architekta, właściciela pracowni architektonicznej GRe:G architekci z siedzibą we Wrocławiu, działającego w branży projektowej od 2006 roku) oraz Łukasza Szymańskiego (właściciela prężnie działającego przedsiębiorstwa budowlanego pod nazwą Usługi Ogólnobudowlane Łukasz Szymański z siedzibą w Mysłowicach, działającego na rynku budowlanym od 2003 r.).
Głównym założeniem dla nowej spółki jest świadczenie kompleksowych usług w branży budowlanej, zmierzających do realizacji obiektów budowlanych z pełną odpowiedzialnością za ich jakość i efekt końcowy (czyli głównie zadowolenie klienta). Połączenie wiedzy i umiejętności wspólników (architekta i wykonawcy) daje gwarancję otrzymania „produktu” odpowiadającego indywidualnym potrzebom klienta.

Zakres działalności firmy skupia się aktualnie na projektowaniu, realizacji inwestycji budowlanych, oraz przede wszystkim własnych inwestycjach deweloperskich.
Centrum Usług Budowlanych to firma z dużym kapitałem zdobytym w ramach dotychczasowej działalności wspólników, w której szeregach pracują doświadczeni budowniczy, a także odpowiednia kadra projektująca i nadzorująca realizację obiektów z wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami.

Posiadamy własną bazę sprzętową i transportową, co w znacznym stopniu usprawnia organizację pracy. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń, wysokiej jakości usługi projektowe, budowlane i konkurencyjne ceny. Nasze usługi realizujemy zgodnie z wymaganiami inżynieryjno-technologicznymi oraz sztuką budowlaną, z materiałów renomowanych firm, posiadających świadectwa certyfikacji.